Akbank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası! 20.000 TL Kredi

Akbank, yeni otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine özel avantajlı faiz oranları ile taşıt kredisi sunuyor.

Akbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,32’dir. Sabit faizli taşıt kredisi sununa banka, müşterilerine en uygun taşıt kredisi ödeme planlarını hazırlıyor.

Azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan uzun süreli ödeme planları düzenlenmemektedir.

Bireylere verilen taşıt kredisi tutarı alacakları aracın tutarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredi kullanımlarında otomobilin değerinin yüzde 70’i kadar, 50 bin Türk Lirası ve üzerindeki tutarlarda kredi kullanacak bireyler için 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yine yüzde 70 ancak geriye kalan tutarın ise yüzde 50’si hesaplanmaktadır.

Kredi kullanımı 18 ve üzeri yaşta bulunanlar için geçerli olup, tüm bireylerin aylık gelirlerini belgelemeleri gerekmektedir.Kredi kullanımında KASKO, hayat ve ferdi kaza sigortasının da yapılması zorunludur. Satın alınan aracın üzerine rehin konulur ve söz konusu rehin ödemeler bittiğinde kaldırılır.

Akbank taşıt kredisi başvurusu banka şubelerinde yapılır. Başvuru sırasında bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve satın alacakları taşıta aile belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

20.000 TL Taşıt Kredisi

Akbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 20 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı 598,09 TL TL olmaktadır. Kredi dosya masrafları için 100,00 TL TL tutarında ücret alınmaktadır. Sigorta ücretleri ise kişi ve taşıt özelinde değişmektedir.

Akbank taşıt kredisi faiz oranları 7 Kasım 2017 tarihinde Kredi360 internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

http://www.akbank.com/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile de diğer bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.