Fibabanka’dan 48 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Detayları

Fibabanka, müşterilerinin tüm acil ihtiyaçları kapsamında yüzde 1,45’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. 10 bin Türk Lirasına kadar alınan ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,49 oranında, 10 bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasında alınan ihtiyaç kredilerinde ise yüzde 1,45 oranında faiz uygulanıyor.

Fibabanka 30 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlayıp, maksimum 48 ay vadeye kadar ödeme planı oluşturuyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapanların başvurularını 1 iş gününde değerlendirmeye alan Fibabanka, kredi onaylanan müşterilerini şubeye davet ediyor. Kredi başvurusunda bazı belgeler isteniyor. Bu belgeler; kredi başvurusunda bulunan kişinin nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir.

Nüfus cüzdanı yerine nüfus cüzdanı ya da pasaportta geçerli oluyor. Belgelerin üzerinde T.C. kimlik numarasının yazması gerekiyor. Bordrolu olarak çalışan bireylerin bodronun aslını, maaş alarak çalışan bireylerin son aya ait olan maaş yazıları ile birlikte şirket imza sirküleri, emekli müşterilerin emekli maaşlarının yattığı banka hesabını ya da emekli maaşını gösteren belgeyi, serbest meslek sahiplerinin ise Ticaret Sicil Gazetesi, oda sicil kayıtları, vergi levhaları ve son döneme ait olan vergi ödendi makbuzlarını getirmeleri gerekiyor.

48 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

48 ay vadeli alınan 5.000 Türk Lirası için uygulanan faiz oranı yüzde 1,45’tir. Aylık ihtiyaç kredisi taksidi 156,06 Türk Lirasına tekabül ediyor. Kredi tahsis ücreti 25 Türk Lirası olup, bir kez alınıyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 12 Ağustos 2017 tarihinde Kredi360 internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

https://www.fibabanka.com.tr/kr-edi-he-sap-to-ol.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile de diğer bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.